XIV Otwarte Mistrzostwa Policji w Karate
Poniedziałek, 22 października 2012

Podczas sobotnich XIV Otwartych Mistrzostw Policji w Karate,które odbyły się w Szczytnie Grzegorz Dębowski zawodnik MKKK SHINKYOKUSHIN zajął III miejsce w kategorii wagowej do 80kg w formule full-contact. Życzymy dalszych sukcesów, Osu!
Trening grupy początkującej dzieci
Środa, 17 października 2012

Podczas poniedziałkowego treningu zrobiliśmy kilka pamiątkowych zdjęć które można obejrzeć w galerii. Zapraszamy na treningi wszystkie dzieci pragnące zacząć swoją przygodę z karate.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 1, ul Gorbatowa.
Nasi w Japonii
Poniedziałek, 15 października 2012

Najlepsi zawodnicy naszego Branch'u (reprezentanci Polski na Mistrzostwach Świata 2011), których zna większość naszych klubowiczów ze wspólnych treningów i zawodów na Bielanach przebywa od ponad miesiąca w Japonii u sensei Norichika Tsukamoto (aktualnego mistrza świata). Aby przeczytać pełną relację z pobytu kliknij TUTAJ
Wizyta u sensei Mariana Rusiłowskiego
Wtorek, 09 października 2012
    
W dniach 25 - 29 września na zaproszenie sensei Mariana Rusiłowskiego goscili we Włoszech sensei Artur Prusiński i sempai Marian Zając. Sensei Marian Rusiłowski był czołowym zawodnikiem karate kontaktowego lat 80-tych i wychowawcą wielu zawodników . Celem wizyty był udział w treningach klubu  New Kodokan  zajmującego się szkoleniem zawodników w Judo oraz Pankration( starożytnej, greckiej sztuki walki, bardzo zbliżonej do MMA). W klubie tym sensei Marian o wielu lat prowadzi zajęcia z walki w stójce. Zawodnicy New Kodokan są obecnie medalistami Mistrzostw Świata, Europy oraz Włoch.

Sensei Marian jako gospodarz sprawdził się znakomicie nie tylko pokazując  urokliwe zakątki południowej Italii, ale również jako bardzo wymagający trener na sali jak i w terenie...

Miłym akcentem wizyty była zgoda sensei Mariana Rusiłowskiego, na objecie funkcji Honorowego Prezesa MKKK. Podczas godzinnych rozmów przy kawie padło wiele propozycji przyszłej, ścisłej współpracy między klubami. Szczegóły niebawem.

Zapraszamy do galerii zdjęć.
AKTUALIZACJA : Więcej zdjęć w galerii.


Nowo otwarta sekcja karate dla maluchów
Czwartek, 04 października 2012

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu powstała nowa sekcja karate dla maluchów. Na zajęcia zapraszamy dzieci już od 5 roku życia. Wasze pociechy będą miały okazję uczestniczyć we wszelakich grach i zabawach ruchowych, zadbamy o ich prawidłową postawę i symetrię ciała. Z naszych zajęć dzieci wyniosą nie tylko elementy karate ale również nauczą się zdrowej rywalizacji, pewności siebie, koncentracji oraz spokoju.


Zajęcia odbywają się w każdą środę o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej nr 10 osiedle Centrum.
W galerii kilka zdjęć z treningu.
Nowa grupa początkująca dla młodzieży i dorosłych
Wtorek, 02 października 2012

Już od 2 października rusza nowa grupa początkująca karate dla młodzieży i dorosłych. Zajęcia odbywać się będą w Aqua Parku we wtorki i czwartki o 19:45.

Ten, kto zwycięży siebie, jest największym wojownikiem. Zapraszamy.
Dresy dla najlepszych w Kadzidle
Wtorek, 25 września 2012
21 września w Kadzidle podczas treningu zostały wręczone pierwsze reprezentacyjne dresy klubowe. Fundatorem a zarazem osobą wręczającą stroje był wójt gminy Kadzidło Pan Dariusz Łukaszewski. Podczas treningu zapewnił również że w następnym roku ufunduje kolejną partię dresów dla najlepszych zawodników. Zatem do treningu młodzi adepci.

Zarząd MKKK SHINKYOKUSHIN składa serdecznie podziękowania Panu wójtowi za okazaną pomoc. Osu!

Zapraszamy do galerii zdjęć
MKKK na kolejnym seminarium
Poniedziałek, 24 września 2012
15 września ekipa MKKK Shinkyokushin w składzie: sempai Marian Zając, Piotr Baranowski i Cezary Łazicki uczestniczyła w seminarium prowadzonym przez: sensei Anca Wallmen 4 dan( Branch Chief Rumunia, multimedalistka Mistrzostw Europy w kumite i kata), sensei Harris Wallmen 3 dan (trener Reprezentacji Rumuni)i sensei Marius Ilas 3 dan (multimedalista Mistrzostw Europy Shinkyokushinkai, drugi zawodnik Pucharu Świata). Seminarium dotyczyło zagadnień związanych z kumite i zakończyło się 30 min. walkami treningowymi. Każdy z prowadzących prowadził jeden dwugodzinny trening, w bardzo miłej atmosferze, odpowiadając na każde pytanie uczestników.

" Jesteśmy uczniami i musimy się uczyć :-)" - podsumował treningi organizator sensei Tomasz Basiak 4 dan, któremu serdecznie dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie.
Klubowe ognisko
Środa, 19 września 2012

19 września odbyło się kolejne klubowe ognisko starszej grupy z Ostrołęki.
Zapraszamy do galerii zdjęć.
Pierwsze treningi u przedszkolaków i w Nowej Wsi
Czwartek, 06 września 2012

5 września odbyły się pierwsze treningi dla najmłodszych karateka w przedszkolu oraz Nowej Wsi.

Zapraszamy do galerii zdjęć.
Pierwszy trening w sezonie 2012/2013
Wtorek, 04 września 2012

3 września wystartował kolejny sezon z MKKK.
Zapraszamy wszystkich na treningi. Osu!


W galerii zdjęć można zobaczyć kilka fotografii z pierwszego treningu karate grupy starszej.
Letni Obóz Karate Shinkyokushin
Poniedziałek, 03 września 2012
W dniach 31 sierpnia – 2 września 2012 w Warszawie, odbył się Letni Obóz Karate Shinkyokushin z udziałem najlepszych karateków na świecie. W obozie uczestniczyła również siedmioosobowa ekipa MKKK SHINKYOKUSHIN.

W programie obozu zawarte były: nauka i doskonalenie kihon, ido-geiko oraz kata; doskonalenie taktyki walki oraz kombinacje do kumite; analiza i interpretacja technik kata oraz stosowanie technik karate w samoobronie. Podczas obozu został przeprowadzony egzamin na stopnie KYU i DAN.

INSTRUKTORAMI BYLI :

Shihan Isao Kobayashi 6 Dan – Japonia
Shihan Koen Scharrenberg 5 Dan – Holandia
Shihan Jesus Talan 6 Dan – Hiszpania
Shihan Jan Bulow 6 Dan – Dania
Sensei Kunihiro Suzuki 3 Dan – Japonia

Podczas obozu odbył się również VI Edycja Kokoro Cup.


Zapraszamy do galerii zdjęć gdzie można obejrzeć obszerną fotorelację.
Filmik z letniego obozu MKKK
Poniedziałek, 30 lipca 2012
Zachęcamy do obejrzenia filmiku z Letniego obozu MKKK w górach.


Wielka wyprawa w góry MKKK SHINKYOKUSHINKAI
Sobota, 07 lipca 2012
W dniach 29.06-07.07.2012 najmłodsi karateka wzięli udział w letniej szkole karate shinkyokushin. W programie były 4 treningi dziennie w tym jeden trening Judo, wyjście na szlak górski, kąpielisko, ognisko, chrzest nocny, dyskoteka. Wszystko odbyło się pod czujnym okiem kadry instruktorskiej, sensei A.Prusiński, M. Gibniewski, M.Zając , A. Ciszewski. Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników za trud i zaangażowanie.

Zapraszamy do galerii zdjęć.
Zakończenie sezonu w Łysych
Piątek, 22 czerwca 2012
W dniu dzisiejszym odbył się ostatni trening sekcji Łyse w 2011/2012 roku. Natomiast 28 czerwca zakończy się sezon we wszystkich sekcjach MKKK. Do zobaczenia po wakacjach, Osu !

Podczas treningu w Łysych zrobiliśmy kilka pamiątkowych zdjęć, zapraszamy do galerii.

« poprzednie ... 6 7 8 9 10 [ 11 ] 12 13 14 15 ... następne »
 

Copyright 2008 by www.karate.ostroleka.pl
Realizacja: CYBERMEDIA
Miedzyszkolny Klub Kyokushin Karate
07-410 Ostrołeka ul. Gen. Gorbatowa 12/13
NIP 758-232-47-20
BGŻ S.A W Ostrołęce
81 2030 0045 1110 0000 0187 8410