MKKK na Facebooku
Niedziela, 01 stycznia 2012

Nasz profil na Facebooku lubi już 99 osób, zostań setną osobą i polub nasz profil na Facebooku klikając TUTAJ. Bądź na bieżąco co się dzieje w MKKK i śledź wydarzenia w 2012 roku.

Dodatkowo informujemy że kolejny trening w Łysych odbędzie się w środę 4 stycznia o godzinie 18:00.
MKKK Łyse
Środa, 28 grudnia 2011
MKKK Łyse
Nie dawno powstała sekcja w Łysych ma się bardzo dobrze, dzisiaj chcielibyśmy pokazać zdjęcia z treningu które znajdują się w Galerii Zdjęć.

Zapraszamy wszystkich chętnych na treningi w MKKK Łyse które prowadzi Wielokrotny medalista Pucharu Polski i Mistrzostw Polski sensei Michał Gibniewski. Treningi odbywają się w Łysych, szkoła podstawowa ul. Szkolna 1. W każdy piątek w godzinach 16:00 - 17:00 Zapraszamy.
Wigilijny treningi
Czwartek, 22 grudnia 2011
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, 22 grudnia odbył się wspólny wigilijny trening. Na którym zawitała świąteczna atmosfera i radosny nastrój, rozdane zostały certyfikaty i kimona dla najmłodszych zawodników MKKK. Był pyszny torcik który sensei Artur dostał w prezencie i strzegł jak oka w głowie ( podobno sam go zjadł po treningu w szatni:) ). Na koniec zaś życzenia wraz z opłatkiem. Tym którzy nie mogli być z nami tego dnia, życzymy dużo radości i uśmiech podczas świąt :)

w Galerii zdjęć można obejrzeć kilka pamiątkowych zdjęć.
Podziękowania
Poniedziałek, 19 grudnia 2011
Zarząd MKKK serdecznie dziękuje wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowania do IV Gali Sztuk Walk "United Fighting Ostrołęka". Dzięki waszej pomocy bez większych utrudnień mogliśmy przeprowadzić tak wspaniałą imprezę. Na szczególne podziękowania zasługują również nasi przyjaciele z UKS Gladiator na czele z Shihan Wojciechem Dudkowskim. To wasze bezinteresowne poświęcenie po raz kolejny pokazało jak ważne jest dla was słowo przyjaźń. Dziękujemy.
IV Gala Sportów Walk za nami
Sobota, 17 grudnia 2011
16 grudnia odbyła się IV Gala Sztuk Walk w Ostrołęce. Na gali zobaczyć można było wiele emocjonujących pojedynków, między innymi walkę reprezentantki naszego klubu Luizy Karapetyan z bardziej doświadczoną i utytułowaną Martą Lubos z Tarnowskich gór. Lepsza okazała się Luiza która po zaciętej dwurundowej walce oraz dogrywce, odniosła zasłużone zwycięstwo.

Zachęcamy do odwiedzenia Galerii zdjęć w której można obejrzeć zdjęcia z walki Luizy Karapetyan, natomiast nieco niżej lub w dziale Wideo znajduje się filmik pokazujący walkę oraz reakcję po walce, polecamy obejrzeć od początku do końca. W galerii zdjęć również zdjęcia z Walki Patryk Kostrzewa – Konrad GodlewskiPS. Swoją walkę z deską podczas pokazu wygrał również sempai Marian, deska po kontrowersyjnej dogrywce (złe ustawienie deski) musiała ulec po silnym ciosie z hiji sempai Mariana, serdecznie gratuluję. :) :) :) - Jimmy :)
Luiza Karapetyan - Przygotowania do IV Gali Sztuk Walk
Sobota, 10 grudnia 2011
Luiza Karapetyan
IV Gala Sztuk Walk zbliża się wielkimi krokami, 16 grudnia na hali im. Arkadiusza Gołasia będzie można obejrzeć wiele emocjonujących pojedynków. Między innymi w ringu zobaczymy reprezentującą MKKK Luizę Karapetyan, która stoczy pojedynek z Martą Lubos z Tarnowskich gór, która ma w swoich osiągnięciach 6 złotych, 7 srebrnych i 9 brązowych medali w zawodach międzynarodowych i krajowych seniorów i juniorów.

Chcielibyśmy zaprezentować filmik Luizy Karapetyan z przygotowań do IV Gali Sztuk Walk.

Trenuj z MKKK
Poniedziałek, 05 grudnia 2011
Przedstawiamy kolejny filmik na którym jest tylko namiastka tego wszystkiego czego możesz doświadczyć trenując z nami. Zajęcia prowadzone są w różnych grupach i przedziałach wiekowych.
- grupa najmłodsza, Szkoła Podstawowa nr.1 ul. Gorbatowa
- grupa średnio zaawansowana, Aquapark przy ul. Witosa
- grupa zaawansowana, Hala Sportowa ul.Traugutta 1

Zaskocz siebie robiąc przy tym coś dla siebie i zacznij ćwiczyć :) Zapraszamy MKKK

Mistrzostwa Mazowsza
Środa, 30 listopada 2011
26 listopada w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Kadetów, Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate.Zawody zorganizowane były przez Okręgowy Związek Karate Województwa Mazowieckiego skupiający kilkanaście klubów karate na Mazowszu, reprezentujących różne organizacje ( WKO Shinkyokushinkai, IKO Kyokushin - kaikan i Shorin-ryu.

Mimo niezbyt dużej liczby startujących zawodników, rywalizacja jak przystało na Mistrzostwa Województwa stała na wysokim poziomie, a 14-osobowa reprezentacja MKKK  Shinkyokushin w składzie: Kapuściński Patryk, Puławski Albert, Słowikowski Sebastian, Kępisty Piotr, Pszonak Krzysztof, Damięcki Karol, Łazicki Cezary, Buczyński Jakub, Brzostek Patryk, Roszkiewicz Monika, Amrozy Dariusz, Gruszkowski Adrian, Twardowski Maciej, Niedźwiecki Damian.

Medale zdobyli:
Kapuściński Patryk - II miejsce
Damięcki Karol - II miejsce
Łazicki Cezary - II miejsce
Słowikowski Sebastian - III miejsce
Buczyński Jakub - III miejsce
Kępisty Piotr - III miejsce
Roszkiewicz Monika - III miejsce
Pszonak Krzysztof - III miejsce
Puławski Albert - III miejsce

W galerii można obejrzeć zdjęcia z mistrzostw.

Ekipą opiekowali się: sensei Michał Gibniewski, sempai Marian Zając, Radosław Salamucha i Klaudia Kymona.
Kokoro Cup i Seminarium z mistrzem świata
Poniedziałek, 28 listopada 2011
MKKK z sensei Norichika Tsukamoto
19 listopada odbyła się 5 edycja Kokoro Cup w której uczestniczyli zawodnicy z Japonii, Litwy, Węgier, Czech i oczywiście z Polski. Gościem honorowym był sensei Norichika Tsukamoto dwukrotnego Mistrza Świata Otwartych Mistrzostw Karate. Sędzią głównym zawodów był shihan Remigiusz Karpiński, natomiast sędzią maty był sensei Artur Prusiński. Po bardzo wyrównanych i emocjonujących walkach zwyciężył Maciej Mazur wychowanek Bielańskiego Klubu Kyokushin Karate zrzeszonego w naszym branchu. Nie trudno się domyśleć że jest to syn naszego Branch Chiefa sensei Mariusza Mazura. Galę zakończyła uroczysta Sayonara i after party w klubie Maska.

Drugi dzień 20 listopada to kilkugodzinne seminarium z sensei Norichika Tsukamoto który ku zaskoczeniu wszystkich nie zrobił morderczego treningu fizycznego, lecz bardzo intensywny trening techniczny z uwzględnieniem wszystkich znakomitych technik które przyczyniły się do sukcesu i zdobycia mistrzostwa świata. Niespotykana grzeczność i pokora jest zaletą tak wielkich mistrzów jakim bez wątpienia jest sensei Norichika Tsukamoto.

w Galerii można obejrzeć kilka pamiątkowych zdjęć.
Nowa sekcja
Niedziela, 27 listopada 2011
sensei Michał Gibniewski
Mieszkasz w Łysych lub okolicy ? chcesz trenować karate? Zapraszamy do nowej sekcji w której zajęcia prowadzi instruktor MKKK sensei Michał Gibniewski 1 dan. Wielokrotny medalista Pucharu Polski i Mistrzostw Polski, osiągnięcia sensei Michała można zobaczyć w dziale Zawodnicy.

Treningi odbywają się w Łysych, szkoła podstawowa ul. Szkolna 1. W każdy piątek w godzinach 16:00 - 17:00 Zapraszamy.

Ludzie odnoszący sukces wierzą w siebie, zwłaszcza kiedy inni w nich nie wierzą.
Trening grupy początkującej dzieci
Piątek, 25 listopada 2011
Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku z treningu najmłodszych karateków z Ostrołęckiej sekcji. Jest to grupa początkująca dzieci "Ogniste smoki",  którą prowadzi dyplomowany pedagog sensei Artur Prusiński 3 dan.

Zapraszamy na zajęcia do szkoły podstawowej nr 1.

Sensei Mariusz Mazur - Branch Chief NPO. WKO Shinkyokushinkai
Środa, 16 listopada 2011
Karate kyokushin uprawia od 12 roku życia. Pierwsze sportowe kroki stawiał pod bacznym okiem jednego z najwybitniejszych zawodników i szkoleniowców, sensei Macieja Mierzejewskiego, który wywarł duży wpływ na jego karierę i charakter. Wiele zawdzięcza także rodzicom, dzięki którym mógł realizować swoją wielką pasję.

W trakcie studiów w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie założył wraz z żoną Justyną, przyjacielem Andrzejem oraz grupą pasjonatów Bielański Klub Kyokushin Karate. Należy do czołowych szkoleniowców karate kyokushin w Polsce.W latach '90 był jednym z najlepszych zawodników. Na przestrzeni ćwierćwiecza wziął udział w kilkudziesięciu obozach i seminariach szkoleniowych. Sam zorganizował ich ponad 50. Od 2001 roku jest posiadaczem stopnia mistrzowskiego 3 dan. Praktykował u wielu mistrzów, między innymi u jednego z najwybitniejszych - shihana Hiroshige. Wychował wielu medalistów mistrzostw Polski i Europy, zdobywał tytuły drużynowego Mistrza Polski we wszystkich kategoriach wiekowych.

Należy do grona uznanych organizatorów imprez sportowych. W 1998 roku Europejskim Turniejem Mistrzów zapoczątkował cykl Mistrzostw Europy Karate Kyokushin w kategorii open. Prowadzi jeden z największych w kraju i unikalny w skali kontynentu klub sztuk walki - Bielański Klub Kyokushin Karate. Od 2000 roku praktykuje jogę. Jest jej gorącym zwolennikiem, zarówno w praktyce sportowej, jak i w doskonaleniu samego siebie. Propaguje zdrowy styl życia oraz sport i rekreację w rodzinie.

Z jego inicjatywy powstało Centrum Kultury Fizycznej BKKK & Forest Team, skupiające najlepszych szkoleniowców w kraju. Każdą wolną chwilę spędza na lekturze książek o tematyce historycznej. Jego autorytetem w dziedzinie kultury fizycznej jest profesor Roman Trześniowski. Niedościgłym wzorem jest dla niego Jan Paweł II.
Trening z przedszkolakami
Sobota, 12 listopada 2011
sempai Luiza z dziecakmi z przedszkola
Znakomita atmosfera i wspaniali opiekunowie to niewątpliwie powód dla którego często gościmy u naszych ostrołęckich przedszkolaków, których niewinny uśmiech i zaangażowanie w zajęcia jest dla Nas ogromna radością. Dlatego wszystkim poczynaniom na tym etapie powinien towarzyszyć uśmiech. Dziecko powinno wierzyć w siebie że potrafi, że jest zauważone, że ma kolegów i koleżanki.

Każdy człowiek jest z natury dobry i cechują go pozytywne cele - nie zapominajmy o tym szczególnie podczas pracy z dziećmi.

W Galerii można obejrzeć kilka zdjęć z treningu przedszkolaków.
X Mistrzostw świata karate
Poniedziałek, 24 października 2011
sempai Marian pierwszy od prawej

W tym roku w dniach 22-23 października, odbyły się 10 mistrzostwa świata karate shinkyokushin open. Jest to impreza organizowana co 4 lata, na którą zjeżdżają się najwybitniejsi zawodnicy i zawodniczki z całego świata. Wszyscy wiemy że w Japoniii jest to sport narodowy. Dlatego oprócz zawodników gromadzi się tam wielotysięczna publiczność.

Po mistrzostwach odbędzie się kilkudniowe seminarium, w którym oprócz zawodników i kadry narodowej weźmie udział również wiceprezes Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate Marian Zając. To kolejne bardzo ważne doświadczenie pomoże w przyszłości w kształtowaniu nowych adeptów tej wspaniałej sztuki w naszym regionie, a także wgłębianie kultury i obyczajów tej szlachetnej dyscypliny. Nieco niżej wyniki 10 mistrzostw świata karate.

Wyniki :

Mężczyźni :
Norichika Tsukamoto (Japan) 1 miejsce
Tsutomu Murayama (Japan) 2 miejsce
Roman Nesterenko (Russia) 3 miejsce

Kobiety:
Emi Shoguchi (Japan) 1 miejsce
Margarita Ciuplyte (Litwa) 2 miejsce
Carolien Brix (Grecja) 3 miejsce
Ognisko grupy Kokoro
Środa, 19 października 2011
14 października spotkaliśmy się przed Halą im. Arkadiusza Gołasia, obok
sali walk, w której ćwiczymy.  Znajome miejsce... znajomy zapach... znajomi ludzie...
Po kilkunastu minutach byliśmy gdzieś, gdzie jest cisza, spokój i natura.  Nie wiem jak tam dotarliśmy, bo oglądałem widoki wpatrując się w szybę samochodu. Gdy zwiedzałem miejsce  do którego przybyliśmy po chwili paliło się ognisko, przy którym stali przyjaciele z MKKK.

Nie będę próbował opisywać klimatu jaki panował, po prostu trzeba było tam być. Obawialiśmy się o pogodę, jednak dopisała. Było zimno ale ognisko oraz ciepłe uśmiechy robiły swoje :) I właśnie dla tych uśmiechów i zadowolenia innych było warto. Wiele wysiłku zostało włożone żeby to przygotować ale wysiłek był szybko regenerowany prowiantem -  kiełbaski, ziemniaki i inne przysmaki. Niezapomniany widok Artura grającego na gitarze i dziewczyn śpiewających razem z nim... Nie wiem jak Wy ale ja nie mogę się doczekać następnego ogniska.

Ognisko odbywało się w dzień nauczyciela więc mieliśmy zaszczyt wręczyć sensei Arturowi honorowy dyplom prawdziwego nauczyciela którym bez wątpienia jest :)

"To wielkie szczęście mieć takiego nauczyciela, dla którego cierpliwość, wyrozumiałość i poświecenie to nie tylko puste słowa, a uśmiech, życzliwość i pomocna dłoń. To droga do celu jakim jest wiedza, która pozostanie na zawsze"

- uczestnik ogniska Osu!

W Galerii można obejrzeć kilka zdjęć z najlepszego ogniska na jakim byłem.

« poprzednie ... 6 7 8 9 10 [ 11 ] 12 13 14 15 ... następne »
 

Copyright 2008 by www.karate.ostroleka.pl
Realizacja: CYBERMEDIA
Miedzyszkolny Klub Kyokushin Karate
07-410 Ostrołeka ul. Gen. Gorbatowa 12/13
NIP 758-232-47-20
BGŻ S.A W Ostrołęce
81 2030 0045 1110 0000 0187 8410