Team MKKK na V Galę Sztuk Walk
Czwartek, 08 listopada 2012
MKKK SHINKYOKUSHIN TEAM

MKKK SHINKYOKUSHIN TEAM NA V GALĘ SZTUK WALK

Więcej informacji odnośnie gali już wkrótce.

Seminarium z shihan Jesus Talan - dzieci
Poniedziałek, 05 listopada 2012

4 listopada w Ełku odbyło się seminarium szkoleniowe w którym uczestniczyła liczna grupa dzieci z MKKK. Zajęcia prowadził jeden z najlepszych trenerów na świecie Shihan Jesus Talan 6 Dan z Hiszpanii. Osobowość oraz poziom techniczny shihan Talana gwarantuje, że zajęcia przez Niego prowadzone pozostają na długo w pamięci uczestników.

Po południu w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Kolbego obył się dwugodzinny trening dla 110 dzieci, który zgromadził na widowni sporą grupę rodziców. Najwięcej emocji wzbudziły zabawy ruchowe w parach jak i sześcioosobowych grupach, trening kopnięć i ich pokaz przez shihan wraz z innymi uczestnikami. Zaskoczeniem dla wszystkich na koniec był ogromny tort, który shihan kroił własnoręcznie i wszyscy mogli go spróbować.

Zapraszamy do galerii zdjęć.
Seminarium z shihan Jesus Talan - młodzież i dorośli
Niedziela, 04 listopada 2012
3 listopada w Ełku odbyło się seminarium szkoleniowe dla młodzieży i dorosłych w którym uczestniczyli sensei Michał Gibniewski, sempai Marian Zając oraz zawodnicy z MKKK SHINKYOKUSHIN.

Poranny trening kata rozpoczął się od elementów kumite, i ido-geiko, podkreślając, że te elementy nierozerwalnie łączą karate w całość, a na koniec odbył się grupowy turniej kata, który zwyciężyła grupa składająca się z zielonych i brązowych pasów.  

Ze względu na to, że pierwszy trening przedłużył się zaledwie o godzinę, więc po 15 minutach przerwy rozpoczął się drugi trening. Duży nacisk shihan położył na poruszanie się w walce, rozwiązania budowy siły i wytrzymałości także przy użyciu tarcz treningowych. Przerwa obiadowa w restauracji „kuźnia smaku” dała wszystkim chwile wytchnienia tym bardziej, że za oknami widać było ełckie jezioro.

Trzeci trening rozpoczęła krótka sesja zdjęciowa, a następnie shihan zaaplikował 30 minutowy trening na drabinkach koordynacyjnych. Szczególnie dały się we znaki skoki z kopnięciami, które co chwilę były rozbudowywane o dodatkowe kopnięcia i uderzenia. Po chwili wytchnienia kontynuowaliśmy trening skupiając się na pracy z partnerem, trenując elementy rozwijające zastosowanie bloków w walce.

Seminarium zakończyło się dużym aplauzem dla shiahn, uściskiem dłoni przez wszystkich. Wieczorem odbyła się sayonara, podczas której odbył się turniej w kręgle.
Pokaz w ZSP Łyse
Sobota, 27 października 2012
W środę 24 października zawodnicy MKKK na czele z sensei Arturem Prusińskim i sempai Marianem Zającem gościli w Zespole Szkół Powiatowych w Łysych celem wizyty było propagowanie szlachetnej sztuki karate shinkyokushin.

Zarząd MKKK składa serdeczne podziękowania Pani Joannie Kubeł i dyrekcji szkoły za zaproszenie i miłe przyjęcie. Serdeczne podziękowania należą się również wszystkim uczącym się w wyżej wymienionej szkole za wspaniałą współpracę podczas pokazu. Na koniec gratulację dla najlepszego z najlepszych 2012 Łyse ( bezpośrednio zainteresowani wiedzą o kogo chodzi :) )


P.S sempai Kejmol pozdrawia wszystkie dziewczyny :)

Zapraszamy na treningi w każdą środę o 16:00 oraz w piątek o 17:00 w ZSP.
XIV Otwarte Mistrzostwa Policji w Karate
Poniedziałek, 22 października 2012

Podczas sobotnich XIV Otwartych Mistrzostw Policji w Karate,które odbyły się w Szczytnie Grzegorz Dębowski zawodnik MKKK SHINKYOKUSHIN zajął III miejsce w kategorii wagowej do 80kg w formule full-contact. Życzymy dalszych sukcesów, Osu!
Trening grupy początkującej dzieci
Środa, 17 października 2012

Podczas poniedziałkowego treningu zrobiliśmy kilka pamiątkowych zdjęć które można obejrzeć w galerii. Zapraszamy na treningi wszystkie dzieci pragnące zacząć swoją przygodę z karate.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 1, ul Gorbatowa.
Nasi w Japonii
Poniedziałek, 15 października 2012

Najlepsi zawodnicy naszego Branch'u (reprezentanci Polski na Mistrzostwach Świata 2011), których zna większość naszych klubowiczów ze wspólnych treningów i zawodów na Bielanach przebywa od ponad miesiąca w Japonii u sensei Norichika Tsukamoto (aktualnego mistrza świata). Aby przeczytać pełną relację z pobytu kliknij TUTAJ
Wizyta u sensei Mariana Rusiłowskiego
Wtorek, 09 października 2012
    
W dniach 25 - 29 września na zaproszenie sensei Mariana Rusiłowskiego goscili we Włoszech sensei Artur Prusiński i sempai Marian Zając. Sensei Marian Rusiłowski był czołowym zawodnikiem karate kontaktowego lat 80-tych i wychowawcą wielu zawodników . Celem wizyty był udział w treningach klubu  New Kodokan  zajmującego się szkoleniem zawodników w Judo oraz Pankration( starożytnej, greckiej sztuki walki, bardzo zbliżonej do MMA). W klubie tym sensei Marian o wielu lat prowadzi zajęcia z walki w stójce. Zawodnicy New Kodokan są obecnie medalistami Mistrzostw Świata, Europy oraz Włoch.

Sensei Marian jako gospodarz sprawdził się znakomicie nie tylko pokazując  urokliwe zakątki południowej Italii, ale również jako bardzo wymagający trener na sali jak i w terenie...

Miłym akcentem wizyty była zgoda sensei Mariana Rusiłowskiego, na objecie funkcji Honorowego Prezesa MKKK. Podczas godzinnych rozmów przy kawie padło wiele propozycji przyszłej, ścisłej współpracy między klubami. Szczegóły niebawem.

Zapraszamy do galerii zdjęć.
AKTUALIZACJA : Więcej zdjęć w galerii.


Nowo otwarta sekcja karate dla maluchów
Czwartek, 04 października 2012

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu powstała nowa sekcja karate dla maluchów. Na zajęcia zapraszamy dzieci już od 5 roku życia. Wasze pociechy będą miały okazję uczestniczyć we wszelakich grach i zabawach ruchowych, zadbamy o ich prawidłową postawę i symetrię ciała. Z naszych zajęć dzieci wyniosą nie tylko elementy karate ale również nauczą się zdrowej rywalizacji, pewności siebie, koncentracji oraz spokoju.


Zajęcia odbywają się w każdą środę o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej nr 10 osiedle Centrum.
W galerii kilka zdjęć z treningu.
Nowa grupa początkująca dla młodzieży i dorosłych
Wtorek, 02 października 2012

Już od 2 października rusza nowa grupa początkująca karate dla młodzieży i dorosłych. Zajęcia odbywać się będą w Aqua Parku we wtorki i czwartki o 19:45.

Ten, kto zwycięży siebie, jest największym wojownikiem. Zapraszamy.
Dresy dla najlepszych w Kadzidle
Wtorek, 25 września 2012
21 września w Kadzidle podczas treningu zostały wręczone pierwsze reprezentacyjne dresy klubowe. Fundatorem a zarazem osobą wręczającą stroje był wójt gminy Kadzidło Pan Dariusz Łukaszewski. Podczas treningu zapewnił również że w następnym roku ufunduje kolejną partię dresów dla najlepszych zawodników. Zatem do treningu młodzi adepci.

Zarząd MKKK SHINKYOKUSHIN składa serdecznie podziękowania Panu wójtowi za okazaną pomoc. Osu!

Zapraszamy do galerii zdjęć
MKKK na kolejnym seminarium
Poniedziałek, 24 września 2012
15 września ekipa MKKK Shinkyokushin w składzie: sempai Marian Zając, Piotr Baranowski i Cezary Łazicki uczestniczyła w seminarium prowadzonym przez: sensei Anca Wallmen 4 dan( Branch Chief Rumunia, multimedalistka Mistrzostw Europy w kumite i kata), sensei Harris Wallmen 3 dan (trener Reprezentacji Rumuni)i sensei Marius Ilas 3 dan (multimedalista Mistrzostw Europy Shinkyokushinkai, drugi zawodnik Pucharu Świata). Seminarium dotyczyło zagadnień związanych z kumite i zakończyło się 30 min. walkami treningowymi. Każdy z prowadzących prowadził jeden dwugodzinny trening, w bardzo miłej atmosferze, odpowiadając na każde pytanie uczestników.

" Jesteśmy uczniami i musimy się uczyć :-)" - podsumował treningi organizator sensei Tomasz Basiak 4 dan, któremu serdecznie dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie.
Klubowe ognisko
Środa, 19 września 2012

19 września odbyło się kolejne klubowe ognisko starszej grupy z Ostrołęki.
Zapraszamy do galerii zdjęć.
Pierwsze treningi u przedszkolaków i w Nowej Wsi
Czwartek, 06 września 2012

5 września odbyły się pierwsze treningi dla najmłodszych karateka w przedszkolu oraz Nowej Wsi.

Zapraszamy do galerii zdjęć.
Pierwszy trening w sezonie 2012/2013
Wtorek, 04 września 2012

3 września wystartował kolejny sezon z MKKK.
Zapraszamy wszystkich na treningi. Osu!


W galerii zdjęć można zobaczyć kilka fotografii z pierwszego treningu karate grupy starszej.

« poprzednie ... 6 7 8 9 10 [ 11 ] 12 13 14 15 ... następne »
 

Copyright 2008 by www.karate.ostroleka.pl
Realizacja: CYBERMEDIA
Miedzyszkolny Klub Kyokushin Karate
07-410 Ostrołeka ul. Gen. Gorbatowa 12/13
NIP 758-232-47-20
BGŻ S.A W Ostrołęce
81 2030 0045 1110 0000 0187 8410