Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego
Wtorek, 19 marca 201316 marca w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego, organizowane przez PZK. W zawodach wzięła udział kilkuosobowa reprezentacja MKKK SHINKYKUSHIN. W kumite -80kg w kategorii senior III miejsce zajął Kamil Górski, również na III miejscu w kumite junior +75kg uplasował się Marceli Pokrzywnicki.Zapraszamy do galerii zdjęć.
V Gala Sztuk Walk imprezą roku 2012 !
Czwartek, 14 marca 2013
Nagroda za organizację Imprezy Roku 2012 w plebiscycie Tygodnika Ostrołęckiego otrzymali Wojciech Dudkowski (Prezes UKS Gladiator) oraz Artur Prusiński (Prezes MKKK) za V Galę Sztuk Walki :)

Czy Karate jest dla kobiet ? Bez wątpienia – TAK !
Poniedziałek, 11 marca 2013


Jeśli skrywasz w sobie duszę wojowniczki, to trening karate jest idealną formą aktywności fizycznej dla ciebie. Regularne treningi karate nie tylko doskonale wzmocnią twoje mięśnie, ale także umysł.

Pomimo tego, że twój grafik jest wyjątkowo napięty, nadal masz w sobie mnóstwo energii? Nie wyładowuj jej na bogu ducha winnej pani z warzywniaka, kiedy po raz kolejny zapomni ci wydać reszty. Jest lepsze ujście dla twoich emocji. Zostań wojowniczką z wyboru. Już wkrótce może się okazać, że karate to twoje ukryte powołanie.

Karate Shinkyokushin – kształtuje ciało i umysł


Zanim zdecydujesz się na regularny trening karate, musisz wybrać najbardziej odpowiadający ci styl. W Polsce najpopularniejszym odłamem karate jest kyokushin.  Łączy on w sobie rywalizację sportową z jednoczesnym zwróceniem uwagi na rozwój duchowy zawodników. Znakiem rozpoznawczym kyokushin są znakomite techniki nożne, odporność na uderzenia, a także hart ducha. Pokonując kolejne trudności, staniesz się panią własnych lęków. Regularne treningi dodadzą ci pewności siebie i uodpornią na wszelkiego rodzaju stres. Co więcej, nauczysz się panować nad rozszalałymi emocjami. Jak widzisz, przyniesie to korzyść nie tylko tobie, ale i twojemu najbliższemu otoczeniu.

Nie daj się wprowadzić w błąd. Mężczyźni nie mają wyłączności na trenowanie technik walki. Aktywność fizyczna, jaką jest karate i tobie może przynieść wiele korzyści. Kobiety powinny znać przynajmniej podstawowe chwyty samoobrony. Regularne treningi sprawią, że idąc wyludnioną ulicą już nie będziesz oglądała się nerwowo za siebie. Ćwiczenia w grupie dadzą ci możliwość nawiązania nowych, ciekawych znajomości. Ponadto, trenując pozbędziesz się niechcianego tłuszczyku. Która z kobiet oprze się takiej pokusie?

Zapisać możesz się w każdej chwili. Zajęcia grupy początkującej odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 19:45 w Parku Wodnym, ul. Witosa.


źródło: w-spodnicy.pl
Sempai Marian Zając na Seminarium z Mistrzem Świata i Trenerem Kadry Narodowej Japonii
Wtorek, 05 marca 2013
W dniach 1-3 marca w Centralnym Ośrodku Sportu w Wałczu odbyło się seminarium Karate Shinkyokushin prowadzone przez Mistrza Świata Norichika Tsukamoto i trenera kadry narodowej Japonii Tadashi Ishihara.
MKKK SHINKYOKUSHIN reprezentował sempai Marian Zając dla którego było to kolejne spotkanie z Japońskimi Mistrzami (wcześniej szkolił się pod ich okiem w Japonii na World Karate Seminary w 2011 roku)
Seminarium było bardzo interesujące, niesamowite umiejętności i osobowość prowadzących dały  wszystkim uczestnikom inspirację do wytężonej i niekończącej się pracy. Osu !
Trening grupy zaawannsowanej młodzieży i dorosłych
Poniedziałek, 04 marca 2013
Filmik grupy zaawansowanej młodzieży i dorosłych trenujących w Ostrołęce. Na prawdę warto obejrzeć.

 Trening dzieci początkujących
Czwartek, 28 lutego 2013
Zobacz jak trenuje grupa początkująca dzieci ze szkoły nr 1 w Ostrołęce.

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy
Poniedziałek, 25 lutego 2013

Dnia 23 lutego 2013r w Ełku odbył się turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy kadetów, juniorów i seniorów. Zawodnicy MKKK SHINKYOKUSHIN mieli możliwość konfrontacji z najlepszymi karateka w Polsce. Medale dla klubu zdobyli Cezary Łazicki (brąz -70kg) oraz Jakub Buczyński (brąz +75kg). Reprezentantami MKKK byli również Luiza Karapetyan (-55kg), Kamil Górski (-90kg), Dominik Gwara +(75kg).

Była to impreza bardzo prestiżowa. Gratulujemy odwagi zawodnikom i doskonałego zaangażowania w cały cykl przygotowawczy oraz bardzo zaciętych walk w których nieznacznie ulegli późniejszym medalistom turnieju. Sekundantami byli sensei Michał Gibniewski i sempai Marian Zając, natomiast sensei Artur Prusiński występował w roli sędziego.

Zapraszamy do galerii zdjęć.
Puchar Świata Shinkyokushin 2013
Sobota, 16 lutego 2013
FILMIK PROMUJĄCY IMPREZĘ :

Kagami Biraki MKKK Shinkyokushin 2013
Środa, 30 stycznia 2013
Pierwszy noworoczny trening wszystkich sekcji MKKK. Na który przybyło ok. 100 karateka. Na początek był wspólny bieg przez miasto a następnie trening na scenie przy Kupcu. Po czym oczekujący autokar zabrał wszystkich na basen.


1. Wspólny bieg

2. Basen

3. a przede wszystkim Karate Shinkyokushin!


Zachęcamy do obejrzenia filmiku oraz fotografii znajdujących się w dziale "Galeria Zdjęć".Najważniejsze jest to, że w tak licznym gronie mogliśmy przeżyć coś wyjątkowego!Dalej do przodu z MKKK!

Krótki zwiastun zapowiadający filmik
Środa, 23 stycznia 2013
Komunikat 1/2013 Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai
Wtorek, 22 stycznia 2013
W dniu 11 stycznia 2013r w Rzeszowie w hotelu „Iskra” odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Delegatów Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai. Zebranie odbyło się zgodnie z zaleceniami Zarządu Europejskiej Organizacji Karate. Prezes i Zarząd Federacji złożyli pisemną rezygnację ze swoich stanowisk. Umożliwiło to wybór nowych władz Federacji oraz przyjęcie klubów z innych Federacji i Organizacji.

W Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu udział wzięło 40 z 47 uprawnionych delegatów reprezentujących kluby zrzeszone w PFKS. Procedury nad przyjęciem nowych klubów są w toku. Przewodniczącym Walnego Zgromadzenia był Wojciech Radziewicz, a protokolantem Wiesław Gwizd.

W przeprowadzonym tajnym głosowaniu nad wyborem Prezesa Federacji, najwyższą liczbę głosów uzyskał Wojciech Radziewicz 22 głosy i tym samym został  Prezesem Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai.
Wspomnienia z Białej Podlaskiej
Wtorek, 22 stycznia 2013
Zachęcamy do obejrzenia skrótu z Mistrzostwa Polski Makroregionu Wschodniego w Białej Podlaskiej, które odbyły się marca 2012r. Na filmiku można zobaczyć zawodników MKKK Shinkyokushin.

Wesołych Świat i Szczęśliwego Nowego roku życzy MKKK
Piątek, 21 grudnia 2012
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku składamy wszystkim naszym karateka oraz rodzicom i bliskim najszczersze  życzenia świąteczne. Życzymy samych sukcesów, szczęścia , spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, spokoju, wytrwałości oraz ciepła i miłości. Aby Nowy Rok 2013 był szczęśliwy w osobiste doznania, spełnił zamierzenia i dążenia prywatne i zawodowe oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań!

Wszystkim, którzy przybyli na wigilię klubową bardzo dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w naszej galerii zdjęć.

Osu!
Trening najmłodszej grupy dzieci MKKK Shinkyokushin Ostrołęka
Wtorek, 18 grudnia 2012
Zobacz jak trenują najmłodsi karateka z Ostrołęckiej sekcji MKKK Shinkyokushin.

Fotorelacje z ostatnich wydarzeń w MKKK
Wtorek, 18 grudnia 2012
Zapraszamy do galerii zdjęć w której można zobaczyć fotorelację z :

V Gali Sztuk Walk
III Polish Open Karate Shinkyokushin w Lublinie
Egzaminu na stopnie kyu w Różanie


« poprzednie ... 6 7 8 9 10 [ 11 ] 12 13 14 15 ... następne »
 

Copyright 2008 by www.karate.ostroleka.pl
Realizacja: CYBERMEDIA
Miedzyszkolny Klub Kyokushin Karate
07-410 Ostrołeka ul. Gen. Gorbatowa 12/13
NIP 758-232-47-20
BGŻ S.A W Ostrołęce
81 2030 0045 1110 0000 0187 8410