Podziękowania od MKS Narew Ostrołęka
Piątek, 01 czerwca 2012
"MKS Narew Ostrołęka pragnie przekazać wyrazy ogromnej wdzięczności dla sensei Artura Prusińskiego i zawodników Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin w Ostrołęce za pomoc w zorganizowaniu meczu z Radomiakiem Radom.

Zawodnicy MKKK stanowili większość służby porządkowej obecnej na meczu. Dziękujemy za chęci i profesjonalizm!

Przy okazji dziękujemy oczywiście także pozostałym członkom służby porządkowej, którzy obecni byli na tym i na wszystkich innych meczach sezonu 2011/2012. Bez takich jak Wy nie było by Narwi!"
Pokaz MKKK
Poniedziałek, 28 maja 2012
W sobotę, 26 maja odbył się festyn rodzinny osiedli Traugutta, Witosa i Parkowe. Impreza dostarczyła wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Piękna pogoda i moc atrakcji przyciągnęły na plac przy ulicy Filochowskiego "Sana" wielu mieszkańców. Na scenie zaprezentowali się również karatecy z MKKK pod wodzą sensei Artura, młodzi karatecy wykonali pokaz który cieszył się dużym zainteresowaniem.

Zapraszamy do galerii zdjęć.
Klubowe ognisko
Czwartek, 24 maja 2012

Dnia 21 maja odbyło się kolejne klubowe ognisko MKKK. Jak zawsze panowała wesoła i przyjazna atmosfera. Nie brakowało uśmiechu, śpiewu i tańca jak i pyszności z ogniska i grilla. Aby przeżyć to co My, zapraszamy do galerii zdjęć.
Underground Fight Show 5 w Mrągowie
Niedziela, 20 maja 2012
Dnia 18 maja w Mrągowie odbyła się piąta gala Underground Fight Show podczas której wystąpiło 24 zawodników w dwóch formułach K-1 i Boksu. Międzyszkolny Klub Kyokushin  Karate Shinkyokushin w formule K-1 reprezentował Radosław Grzelewski. W pojedynku wieczoru zmierzył się z zawodnikiem  klubu Arrachion Bartoszyce Mateuszem Rysikiem. Zawodnik z Bartoszyc to bardzo silny i technicznie walczący przeciwnik, początek walki niewątpliwie należał do niego. Atakował on z ogromną dynamiką i siłą . Jednak Radek Grzelewski to prawdziwy wojownik i w 2 rundzie efektownie zakończył walkę, zwyciężając tym samym ten ciężki bój. Sędzią głównym gali był sensei Artur Prusiński, uznając tą walkę za najbardziej emocjonujący pojedynek wieczoru ."Radek posiada wielkie serce do walki i ogromny potencjał który potrafi wykorzystać w odpowiedni sposób" podkreślił A. Prusiński.

Zapraszamy do galerii zdjęć.
Trening grupy średnio zaawansowanej
Sobota, 12 maja 2012
"Chcemy pokazywać ludzi  z pasją, a za takich uważamy sportowców. Tym razem byliśmy z kamerą na treningu zawodników Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate." - Jak napisali redaktorzy Nowej Ostrołęki.

Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate - Shinkyokushin, jest to grupa średnio zaawansowana prowadzona przez sensei Artura Prusińskiego 3 dan. Klub należy do Polskiego Związku Karate oraz do Europejskiej i Światowej organizacji Shinkyokushin. Zajęcia tej grupy odbywają się na salce w parku wodnym przy ul. Witosa. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską .

- W całym procesie wychowawczym nie chodzi o wyedukowanie mistrza lecz o świadome kształtowanie ciała i umysłu - wyjaśnia sensei Artur Prusiński. - Karate dzięki wszechstronności technicznej tworzy kompletny system ćwiczeń fizycznych .Ćwiczenia karate pozwalają harmonijnie rozwijać wszystkie części ciała zwiększając siłę,szybkość i zwinność młodych adeptów.Ukształtowanie odpowiedniej kultury ruchu wiąże się z opanowaniem dużej liczby nawyków ruchowych, wyczuciem tempa i rytmu ruchu oraz estetyki jego wykonania . Aby to wszystko osiągnąć trzeba zrobić ten pierwszy krok, do którego serdecznie zachęcam Artur Prusiński.

W materiale wideo możecie zobaczyć pokaz walk zawodników MKKK. Filmik powstał dzięki uprzejmości Redakcji Nowej Ostrołęki.

Pokaz MKKK w Przedszkolu nr. 17 w Ostrołęce
Środa, 25 kwietnia 2012
Dnia 25 kwietnia na zaproszenie dyrekcji przedszkola nr. 17 w Ostrołęce przeprowadziliśmy krótkie zajęcia dla dzieci, podczas których tłumaczyliśmy na czym polega prawidłowa rozgrzewka oraz co znaczy etykieta karate SHINKYOKUSHIN. Duże zainteresowanie i entuzjazm małej publiczności wzbudził występ karateków z MKKK sempai Kuby Onyszczuka oraz Jakuba Sagały. Zajęcia prowadził sensei Artur Prusiński, sempai Marian Zając, Luiza Karapetyan i Radosław Salamucha. Do zobaczenia na następnych pokazach. Osu!

Zapraszamy do galerii zdjęć.
XII Ogólnopolski Akedemicki Turniej Karate Kyokushin
Niedziela, 22 kwietnia 2012
Dnia 21 kwietnia w Krakowie odbył się XII Ogólnopolski Akademicki Turniej Karate Kyokushin, na który przybyli studenci z całej Polski. Nasz klub reprezentowała sempai Luiza Karapetyan.

Decyzją organizatorów zrezygnowano z kategorii wagowych, przez co Luiza walczyła z dużo cięższymi zawodniczkami. Różnica wagi dochodziła nawet do 30kg. Po dwóch ciężkich walkach doszła do finału, w którym nie znacznie uległa sempai Annie Rosół 1 kyu z Krakowa, zajmując tym samym drugie miejsce. Dodatkowo nasza zawodniczka jako jedyna została wyróżniona za wytrwałość, odwagę i hart ducha otrzymując puchar od sensei Romana Kęska IV Dan Branch Chief NPO. WKO Shinkyokushinkai.

Zapraszamy do galerii zdjęć.
Otwarte Mistrzostwa Bielan
Środa, 18 kwietnia 2012
W dniu 14 kwietnia w Warszawie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Bielan w Karate, w których udział wzięło blisko 300 zawodników. Ekipę MKKK SHINKYOKUSHIN reprezentowali zawodnicy i zawodniczki z sekcji: Ostrołęka, Maków Mazowiecki , Różan, Goworowo i Kadzidło.
Karatecy zdobyli 15 medali w tym: 4 złote (Piotr Kępisty, Bartosz Jakacki, Kuba Onyszczuk, Wiktor Słowikowski), 6 srebrnych(Karol Damięcki, Kacper Zyśk, Łukasz Prusiński, Paweł Dzwonkowski, Piotr Baranowski, Mateusz Jędrasik), 5 brązowych (Maciej Twardowski, Damian Niedźwiecki, Oliwia Orzołek, Olga Bednarczyk, Dominik Gwara).

Zapraszamy do galerii zdjęć oraz działu Wideo w którym można obejrzeć krótki filmik.
This is Shinkyokushin
Wtorek, 17 kwietnia 2012
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu "This is Shinkyokushin".
Film doskonale ukazuje siłę oraz charakter Karate Kyokushin.
źródło PZKK
Wywiad z Mistrzem Świata Norichika Tsukamoto
Poniedziałek, 02 kwietnia 2012

Wszystkim miłośnikom sztuk walki, a zwłaszcza tym którzy trenują karate Shinkyokushin polecamy lekturę wyjątkowego wywiadu z Mistrzem Świata Norichika Tsukamoto. Którą można przeczytać klikając TUTAJ
Luiza Karapetyan - Mistrzostwa Makroregionu
Środa, 21 marca 2012
Przedstawiamy filmik z poczynań Luizy Karapetyan na Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego w Białej Podlasce, w której zajęła II miejsce w kategorii seniorek do 55kg. Życzymy wytrwałości oraz dalszych sukcesów.

Nowe logo klubowe!
Środa, 14 marca 2012

Przedstawiamy Wam nowe logo klubu.
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego
Poniedziałek, 12 marca 2012
Dnia 10 marca odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego w Białej Podlaskiej organizowane przez PZK. W zawodach uczestniczyli debiutujący w pełnym kontakcie zawodnicy MKKK w składzie: Luiza Karapetyan, Nikol Prusiński, Grzegorz Suchcicki oraz Mateusz Zaniewski. Był to bardzo udany debiut i pierwsze doświadczenie turniejowe naszych zawodników. Najlepszy wynik osiągnęła Luiza Karapetyan zajmując II miejsce w kategorii seniorek do 55kg, przegrywając w finale z sensei Agnieszką Winek II dan, obecną Mistrzynią Polski.

Zapraszamy do galerii zdjęć
I Mistrzostwa Kadzidła w karate
Niedziela, 11 marca 2012
9 marca odbyły się I Mistrzostwa Kadzidła w karate, nad którymi patronat objął wójt gminy Kadzidło Pan Dariusz Łukaszewski. Podczas odbywających się mistrzostw podziękowania od zarządu MKKK otrzymał Adam Ciężar, właściciel firmy Sizer za pomoc w organizacji turnieju i swoją bezinteresowną pomoc we współtworzeniu MKKK od samego początku.

Dziękujemy bardzo rodzicom za przybycie i wspaniały doping, zawodnikom zaś gratulujemy pierwszych sukcesów. Wszyscy zwycięzcy wraz z gratulacjami otrzymali z rąk Pana wójta nagrody rzeczowe.

w Galerii zdjęć można obejrzeć kilka fotografii.
III Seminarium Karate ShinKyokushin - Zapowiedź
Poniedziałek, 05 marca 2012
Przedstawiamy filmik zapowiadający Letnie Seminarium Karate ShinKyokushin, które odbędzie się w Warszawie w dniach 31.08 - 02.09.2012. Na filmiku można zobaczyć znajomą twarz z naszego klubu :)

Zachęcamy do obejrzenia


« poprzednie ... 6 7 8 9 10 [ 11 ] 12 13 14 15 ... następne »
 

Copyright 2008 by www.karate.ostroleka.pl
Realizacja: CYBERMEDIA
Miedzyszkolny Klub Kyokushin Karate
07-410 Ostrołeka ul. Gen. Gorbatowa 12/13
NIP 758-232-47-20
BGŻ S.A W Ostrołęce
81 2030 0045 1110 0000 0187 8410