Wyprawa na II Letnią Szkołę Karate
Wtorek, 25 czerwca 2013
Już wkrótce zaczyna się II Letnia Szkoła Karate MKKK SHINKYOKUSHIN...

Poniżej zwiastun wyprawy w malownicze góry.

Kolejne sukcesy MKKK SHINKYOKUSHIN
Czwartek, 20 czerwca 2013
Dnia 16 czerwca w miejscowości Halinów odbyła się Mazowiecka Liga Karate organizowana przez Okręgowy Związek Karate. W zawodach wzięło udział ok. 100 zawodników z województwa mazowieckiego w przedziale wiekowym 2001-2006. MKKK Shinkyokushin reprezentowało 3 zawodników startujących w formule kumite: Marcin Nalewajk zajął 2 miejsce, Olga Bednarczyk uplasowała się na 3 miejscu, natomiast Oliwia Orzołek nieznacznie uległa w walce o wejście do strefy medalowej. Opiekunami grupy byli sempai Kinga Przybyłek oraz sempai Przemek Kowalski.

Zapraszamy do galerii zdjęć

 
Poniedziałek, 17 czerwca 2013
Zapraszamy do działu galeria zdjęć w którym można obejrzeć zdjęcia z egzaminu na stopnie kyu.

Puchary wręczone
Piątek, 14 czerwca 2013
Podczas wtorkowego treningu grupy średnio-zaawansowanej odbyło się uroczyste wręczenie pucharów przez ich fundatora Pana Dariusza Maciaka Przewodniczącego Rady Miasta. Puchar dla najlepszych zawodników II Mistrzostwa MKKK otrzymali bracia Sebastian i Wiktor Słowikowscy. Puchar przyjaźni z rąk Przewodniczącego Rady Miasta otrzymał sensei Artur Prusiński.

Zapraszamy do galerii zdjęć

V miejski dzień bez przemocy
Czwartek, 13 czerwca 2013
V miejski dzień bez przemocy pod hasłem "Pamiętaj koniecznie!!! Zawsze bezpiecznie!!!" pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki. Na scenie przy kupcu z pokazem wystąpili zawodnicy MKKK SHINKYOKUSHIN. Klub swoim pokazem dał przesłanie, że treningi karate przeciwdziałają agresji oraz pozwalają się jej pozbyć dzieciom i młodzieży. Serdeczne podziękowania dla Pan Agnieszki Kornagi Bałdygy za szczytną ideę walki z agresją.Zapraszamy do galerii zdjęć
Ognisko MKKK
Niedziela, 09 czerwca 2013
4 czerwca spotkaliśmy się na klubowym ognisku, tradycją klubu jest coroczna organizacja ognisk i dobrego grillowania. Tym razem szefem kuchni był Vahan, serwował ormiańskie przysmaki. Nawet burze i pioruny nie przeszkodziły w spędzeniu miłego i wesołego wieczoru.

Zapraszamy do galerii zdjęć

II Mistrzostwa Makowa Mazowieckiego w Karate
Sobota, 08 czerwca 2013
1 czerwca w ramach obchodów Dni Makowa odbyły się II Mistrzostwa Makowa Mazowieckiego w Karate o Puchar Burmistrza. Wystartowali najmłodsi adepci karate z MKKK SHINKYOKUSHIN Maków Mazowiecki i Różan trenowanych  przez sempai Mariana Zająca, dla których (w większości) byl to pierwszy start.

Sędzią maty był sensei Artur Prusiński, a zmagania  ok.60ciu zawodników oglądało ponad stu widzów. Specjalne podziękowania należą się rodzicom za cierpliwość i starszym zawodnikom i sędziom  za sprawne przeprowadzenie zawodów - 2.5 godziny. Już za rok następne Mistrzostwa...

Zapraszamy do galerii zdjęć


Urodziny sensei Artura
Środa, 05 czerwca 2013


Pragniemy jeszcze raz złożyć najserdeczniejsze życzenia dla naszego senseia i przyjaciela oraz podziękować za wspólne treningi. Osu!

Zapraszamy do galerii zdjęć :)
Pokaz MKKK
Czwartek, 30 maja 2013


Pokaz karateków MKKK SHINKYOKUSHIN na II festynie rodziny zespołów szkół nr 4 w Wojciechowicach.

Dziękujemy za wspólną zabawę :)
Zapraszamy do galerii zdjęć
Bardzo dobry występ MKKK SHINKYOKUSHIN na Pucharze Mazowsza
Wtorek, 28 maja 2013


26 maja w Warszawie odbył się Puchar Mazowsza w karate kyokushin, shinkyokushin. Rywalizowało ok. 200 zawodników z mazowieckich klubów karate. MKKK reprezentowało 12 zawodników z czego 8 zdobyło miejsca medalowe:
Marcin Nalewajk - I miejsce kumite
Rafał Kądewicz - I miejsce kumite
Olga Bednarczyk - II miejsce kumite
Wiktor Słowikowski - II miejsce kumite
Tomasz Grabowski - III miejsce kumite
Dominik Gwara - III miejsce kumite
Dominika Grala - III miejsce kumite
Antek Bieniek - III miejsce kumite

Mimo stoczonych bardzo ambitnych walk tym razem na podium nie stanęli:
Sebastian Słowikowski (zbyt silny jak na swoją kategorię), Olga Boruch, Anten Śniadach, Bartłomiej Kądewicz.

Opiekunami grupy oraz sędziami turnieju byli sensei Artur Prusiński, sempai Wojciech Domański oraz sempai Kinga Przybyłek.

Zapraszamy do galerii zdjęć
II Mistrzostwa MKKK SHINKYOKUSHIN
Wtorek, 21 maja 2013
Dnia 18.05.2013 w Kadzidle odbyły się II Mistrzostwa Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate. Zawody przeprowadzono w trzech konkurencjach: Kumite, kata oraz walki reżyserowane. Wystąpiło ok. 150 reprezentantów z miejscowości : Ostrołęka, Maków Mazowiecki, Różan, Kadzidło, Goworowo, Łyse, Nowa Wieś. Spośród wszystkich startujących ekip na szczególne wyróżnienie zasługują reprezentanci miejscowości Łyse i Nowa Wieś, gdyż startowali jako debiutanci. Wzmagania karateków trwały blisko 5 godzin. Odbyły się na dwóch matach, przy gorącym dopingu zgromadzonej publiczności. Na zwycięzców czekały, puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Turniej odbył się pod patronatem Wójta Gminy Kadzidło p. Dariusza Łukaszewskiego oraz Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki p. Dariusza Maciaka. Sensei Artur Prusiński, Michał Gibniewski i sempai Marian Zając dziękują rodzicom za wyrozumiałość i cierpliwość, oraz sędziom za rzetelne sędziowanie. Puchar Wójta Gm. Kadzidło otrzymała rodzina Dominika i Czesław Grala natomiast puchar Przewodniczącego Rady Miasta, ostrołęczanie Wiktor i Sebastian Słowikowscy. Następne mistrzostwa już za rok :)

MKKK – Klub przyjazny wszystkim!Zapraszamy do galerii zdjęć.
MKKK SHINKYOKUSHIN na Mistrzostwach Polski w Karate
Czwartek, 25 kwietnia 2013
20 kwietnia w Międzyzdrojach odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate organizowane przez PFKK i POS.

Uczestniczyło w nich trzech zawodników MKKK SHINKYOKUSHIN: Przemysław Kowalski i Dominik Gwara(MKKK SHINKYOKUSHIN Ostrołęka) i Dariusz Amrozy (MKKK SHINKYOKUSHIN Maków Mazowiecki).
Wspaniała atmosfera zawodów prowadzonych przez sensei Artura Wilento i sensei Dariusza Bielskiego wpłynęła pozytywnie na uzyskany wynik przez karateka MKKK SHINKYOKUSHIN.

Dominik Gwara zajął III miejsce w kategorii kumite + 75 kg juniorów, a Dariusz Amrozy IV miejsce w kategorii kumite - 65kg juniorów.
W przerwie walk drużyna wraz z opiekunem grupy sempai Marianem Zającem miała chwile wytchnienia na międzyzdrojskim molo i słynnej Alei Gwiazd.

Równolegle w Świnoujściu odbywały się Mistrzostwa Polski w Karate Kyokushin organizowane przez PZK. Swój pierwszy start w tego typu imprezie zaliczyli sempai Krzysztof Pszonak i Luiza Karapetyan.
Opiekunem grupy i jednocześnie sędzią zawodów był sensei Artur Prusiński wraz z sempai Wojciechem Domańskim.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Puchar Świata - Wilno 2013
Wtorek, 16 kwietnia 2013


W dniach 13-14 kwietnia członkowie klubu MKKK SHINKYOKUSHIN przebywali w Wilnie na Pucharze Świata Karate Shinkyokushinkai. Była to okazja do oglądania walk najlepszych zawodników z całego świata. Polskę reprezentowało dwóch zawodników: Maciej Mazur z oraz Mateusz Garbacz. Obaj zawodnicy dobrze zaprezentowali się wśród światowej czołówki, niestety, nie dostali się do strefy medalowej. Największą liczbę zawodników wystawiła Japonia i Litwa.

Bardzo wysoki poziom zawodów, niebywała atmosfera panująca na Simens Arenie, dostarczyła niezapomnianych wrażeń i motywacji do dalszej ciężkiej pracy na treningach. Możliwość bezpośredniego kontaktu z mistrzami świata jak: Norichika Tsukamoto czy prezes światowego związku WKO Kenji Midori pozostaje na zawsze w pamięci. Warto dodać, że Kenji Midori był najniższym i najlżejszym mistrzem świata w kategorii open, wzrost-165 cm, waga 75 kg. Jak widać, karate shinkyokushinkai jest dyscypliną , w której każdy może realizować swoje marzenia i pokazuje słuszność słów twórcy karate Kyokushinkai -

Sosai Masutatsu Oyama mawiał, że Kyokushin Karate nie potrzebuje żadnych kategorii wagowych – ani lekkiej, ani średniej, ani ciężkiej.

Osu!

Zapraszamy do galerii zdjęć.
9 medali najmłodszych karateków MKKK SHINKYOKUSHIN
Poniedziałek, 08 kwietnia 2013
Dnia 6 kwietnia 2013 w Konstancinie odbył się II Mazowiecki Turniej Shinkyokushin dla Dzieci i Kadetów (roczniki od 2000 – 2005).
Zawody zostały rozegrane w formule kumite i kata.Ekipa przygotowana przez sensei Artura Prusińskiego i sempai Mariana Zająca zdobyła następujące miejsca medalowe :

Kumite:
Olga Bednarczyk – I miejsce ( MKKK SHINKYOKUSHIN Ostrołęka)
Antoni Bieniek – II miejsce (MKKK SHINKYOKUSHIN Ostrołęka)
Oliwia Orzołek – II miejsce ( MKKK SHINKYOKUSHIN Ostrołęka)
Marcin Nalewajk – II miejsce ( MKKK SHINKYOKUSHIN Ostrołęka)
Jakub Nienałtowski – II miejsce ( MKKK SHINKYOKUSHIN Maków Mazowiecki )
Tomasz Michalak – III miejsce ( MKKK SHINKYOKUSHIN Ostrołęka)
Jakub Zabielski – III miejsce (MKKK SHINKYOKUSHIN Różan)
Michał Nienałtowski – III miejsce ( MKKK SHINKYOKUSHIN Maków Mazowiecki)


Kata:
Michał Nienałtowski – III miejsce ( MKKK SHINKYOKUSHIN Maków Mazowiecki)

Zdjęcia z zawodów znajdują się w Galerii Zdjęć.


Tego samego dnia w godzinach porannych  w Konstancinie odbył się trening KUMITE (walk) Branch-u sensei Mariusza Mazura, w którym uczestniczyła ekipa seniorów MKKK SHINKYOKUSHIN. W treningu brali udział również reprezentanci Polski m.in.: sensei Mateusz Garbacz i sempai Maciej Mazur.

Zdjęcia z treningu znajdują się również w Galerii Zdjęć.

Klubowy SHINo BUS MKKK
Czwartek, 28 marca 2013
Jedni go widzieli, inni o nim słyszeli, teraz zobaczą go wszyscy :)
Czyli Klubowy SHINo BUS MKKK, który zawiezie Nas po nie jedną wygraną.


Więcej w Galerii zdjęć


« poprzednie ... 6 7 8 9 10 [ 11 ] 12 13 14 15 ... następne »
 

Copyright 2008 by www.karate.ostroleka.pl
Realizacja: CYBERMEDIA
Miedzyszkolny Klub Kyokushin Karate
07-410 Ostrołeka ul. Gen. Gorbatowa 12/13
NIP 758-232-47-20
BGŻ S.A W Ostrołęce
81 2030 0045 1110 0000 0187 8410