III Seminarium Karate ShinKyokushin - Zapowiedź
Poniedziałek, 05 marca 2012
Przedstawiamy filmik zapowiadający Letnie Seminarium Karate ShinKyokushin, które odbędzie się w Warszawie w dniach 31.08 - 02.09.2012. Na filmiku można zobaczyć znajomą twarz z naszego klubu :)

Zachęcamy do obejrzenia

I Mistrzostwa Ostrołęki w karate
Sobota, 03 marca 2012
3 marca odbyły się I Mistrzostwa Ostrołęki w karate, do walki o puchary i medale stanęło około 60 zawodników i zawodniczek w różnych kategoriach. W mistrzostwach brali udział zawodnicy z kilku Ostrołęckich sekcji prowadzonych przez sensei Artura Prusińskiego. Puchar który ufundował Przewodniczący rady miasta Dariusz Maciak trafił do uczestniczącej w zawodach rodziny Orzołków, Piotra, Iwony, Oliwi i Nadii.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za odwagę oraz dzielnym rodzicom za cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do organizatorów. Osu!

Zapraszamy do Galerii zdjęć w której można obejrzeć pamiątkowe fotografie.
Z "lekkim" opóźnieniem - Mistrzostwa Makowa Mazowieckiego :)
Czwartek, 01 marca 2012
22 grudnia 2011 odbyły się I Mistrzostwa Makowa Mazowieckiego w Karate.
Uczestniczyło w nich 51 zawodników, gratulujemy odwagi a dopingowali niezawodni rodzice...

w Galerii zdjęć można obejrzeć kilka pamiątkowych fotografii.

Ps. Czekamy jeszcze tylko na artykuł z "lekkim" opóźnieniem z kraju kwitnącej wiśni :) Osu! - Jimmy
I Mistrzostwa o Puchar Dyrektora ZS. nr.1 w Goworowie
Środa, 29 lutego 2012
W I Mistrzostwach Karate w Goworowie, które odbyły się 28 lutego wystartowało 40 zawodników w dwóch kategoriach - kumite i kata. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał dyrektor ZS. nr 1 w Goworowie Jacek Dobrzyński, który ciepłym słowem zachęcił wszystkich startujących do rywalizacji fair-play. Sędzią głównym bym sensei Artur Prusiński natomiast bocznymi sempai Marian Zając, Luiza Karapetyan oraz Radosław Salamucha. Puchar Dyrektora ZS. nr 1 w Goworowie zdobyła sempai Katarzyna Ziemek.

Sensei Michał Gibniewski składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania turnieju oraz gratuluje zwycięzcom a tym, którym się nie powiodło życzy wytrwałości w dążeniu do celu. Pamiętajmy nie trzeba zwyciężać by być mistrzem w życiu. Osu!

w Galerii można obejrzeć zdjęcia z turnieju.
Seminarium z shihan Georgi Popowem i sensei Valeri Dmitrovem
Niedziela, 26 lutego 2012
25 lutego w Warszawie 13 osobowa kadra MKKK uczestniczyła w seminarium szkoleniowym, które poprowadził shihan Georgi Popow - Dyrektor techniczny Bułgarskiej federacji Shinkyokushin, Branch Chief Bułgaria oraz sensei Valeri Dimitrov - Multimedalista mistrzostw świata i mistrzostw Europy Shinkyokushin. Seminarium składało się z dwóch treningów które poświęcone były kumite.

Zapraszamy do galerii w której można obejrzeć zdjęcia z seminarium.
„UNDERGROUND FIGHT SHOW IV” w Mrągowie
Wtorek, 21 lutego 2012
18 lutego w Mrągowie w hotelu Gościniec Molo odbyła się gala K-1 „Underground Fight Show IV” w której uczestniczyło dwóch zawodników reprezentujących nasz klub a byli to:
Sempai Mateusz Zaniewski i sempai Marcin Iwanowicz.
Łącznie w całej gali odbyło się trzynaście pojedynków przed zgromadzoną licznie mrągowską publicznością.

Najbardziej efektownie zaprezentował się Mateusz Zaniewski który wygrał swoja walkę już w pierwszej rundzie nokautując przeciwnika. Marcin Iwanowicz zwyciężył natomiast przez poddanie rywala.
Sędzią głównym zawodów był sensei Artur Prusiński, który składa serdeczne podziękowania Zbigniewowi Stodolskiemu za pomoc i miłą współpracę podczas gali. Pierwsze starty w formule K-1 mamy za sobą

W galerii można obejrzeć kilka pamiątkowych zdjęć, natomiast nieco niżej filmik z walki sempai Mateusza.

Egzamin na stopnie Kyu
Sobota, 18 lutego 2012
W dniu dzisiejszym odbył się Egzamin na stopnie Kyu dla osób które nie mogły uczestniczyć w poprzednim egzaminie 14 stycznia oraz dla osób którym tego dnia nie udało się zdać na wyższy stopień. Egzamin odbył się na sali sportów walki w Hali im. Arkadiusz Gołasia. Serdecznie gratulujemy wszystkim którzy zaliczyli egzamin. Pamiętajmy cierpliwym kwitną nawet skały...

W galerii można obejrzeć kilka zdjęć z egzaminu.
Urodziny sensei Michała
Wtorek, 07 lutego 2012
Z okazji urodzin Sensei Michała, wszystkiego najlepszego!
Wytrwałości, w realizacji pragnień i celów.
Odwagi,by wspinać się na szczyty pozornie nie do pokonania.
Siły,by wytrwać w raz podjętych postanowieniach.
Pogody ducha, aby godzić się z tym czego nie można zmienić
Spełnienia najskrytszych marzeń ,niech będą realne i jasne.
I niezawodnych przyjaciół, których już masz :)
Niech Ci gwiazdy jasno świecą....

Życzy ekipa MKKK !

Dziękujemy za niezapomniany wieczór w doborowym towarzystwie. 04.02.2012r.

W Galerii można zobaczyć kilka pamiątkowych zdjęć.
Egzamin na stopnie Kyu w MKKK
Wtorek, 17 stycznia 2012
14 stycznia w Szkole Podstawowej nr. 1 odbył się kolejny egzamin na stopniu kyu w którym uczestniczyło około 200 karateków ćwiczących we wszystkich sekcjach MKKK, Ostrołęka, Maków Mazowiecki, Różan, Kadzidło, Goworowo oraz Łyse. Komisja egzaminacyjna w składzie sensei Mariusz Mazur IV dan, sensei Artur Prusiński III dan, sensei Michał Gibniewski I dan rozpoczęła egzamin o 9:00 który zakończył się około godziny 14:00. Dzieci, młodzież a także dorośli, musieli sprostać wymaganiom egzaminacyjnym i wykazać się dużą odpornością i ogromną motywacją. Osoby które zaliczyły egzamin pozytywnie, zostały uhonorowane certyfikatami. Były również podziękowania dla gości honorowych, którzy przyczynili się do współtworzenia MKKK, swoją bezinteresowną pomocą a są to Jacek Suchecki (firma MPK), Adam Ciężar (firma Sizer) i Krzysztof Opęchowski (firma Perfectcut).

W ubiegłym roku podczas drugiego Letniego Międzynarodowego Obóz Karate Shinkyokushin, sensei Artur Prusiński i Michał Gibniewski zdali na kolejne stopnie mistrzowskie. W imieniu Prezydenta Światowej organizacji WKO, shihan Kenji Midori sensei Mariusz Mazur przekazał pasy oraz certyfikaty na ręce sensei Artura Prusińskiego oraz sensei Michała Gibniewskiego. Jak to w zwyczaju MKKK bywa na egzaminie towarzyszyła znakomita atmosfera, mimo że kilku osobom niestety nie udało się pozytywnie zaliczyć egzaminu. Wszystkich uczestnikom składamy serdecznie gratulacje. Osu!

W galerii można obejrzeć zdjęcia z egzaminu
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Poniedziałek, 09 stycznia 2012
Zmęczeni ale usatysfakcjonowani :)
Co roku, w styczniu, odbywa się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. MKKK już po raz kolejny angażuje sie w ten projekt. 8 stycznie odbył się już jubileuszowy XX finał. W tym roku orkiestra grała dla wcześniaków i kobiet ciężarnych z cukrzycą. Za pieniądze zbierane przez nas do puszek i podczas licytacji zostaną kupione pompy insulinowe oraz urządzenia do ratowania życia wcześniaków.
Zbieraliśmy pieniążki od wczesnych godzin rannych do samego wieczora. Nie straszna nam była pogoda i wszelkie przeciwności. MKKK jest zawsze w gotowości i zawsze służy pomocą :)


Nauczmy się ludzi łączyć, a nie tylko dzielić! Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy od samego początku  i będziemy to robili do końca świata i jeden dzień dłużej.
MKKK na Facebooku
Niedziela, 01 stycznia 2012

Nasz profil na Facebooku lubi już 99 osób, zostań setną osobą i polub nasz profil na Facebooku klikając TUTAJ. Bądź na bieżąco co się dzieje w MKKK i śledź wydarzenia w 2012 roku.

Dodatkowo informujemy że kolejny trening w Łysych odbędzie się w środę 4 stycznia o godzinie 18:00.
MKKK Łyse
Środa, 28 grudnia 2011
MKKK Łyse
Nie dawno powstała sekcja w Łysych ma się bardzo dobrze, dzisiaj chcielibyśmy pokazać zdjęcia z treningu które znajdują się w Galerii Zdjęć.

Zapraszamy wszystkich chętnych na treningi w MKKK Łyse które prowadzi Wielokrotny medalista Pucharu Polski i Mistrzostw Polski sensei Michał Gibniewski. Treningi odbywają się w Łysych, szkoła podstawowa ul. Szkolna 1. W każdy piątek w godzinach 16:00 - 17:00 Zapraszamy.
Wigilijny treningi
Czwartek, 22 grudnia 2011
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, 22 grudnia odbył się wspólny wigilijny trening. Na którym zawitała świąteczna atmosfera i radosny nastrój, rozdane zostały certyfikaty i kimona dla najmłodszych zawodników MKKK. Był pyszny torcik który sensei Artur dostał w prezencie i strzegł jak oka w głowie ( podobno sam go zjadł po treningu w szatni:) ). Na koniec zaś życzenia wraz z opłatkiem. Tym którzy nie mogli być z nami tego dnia, życzymy dużo radości i uśmiech podczas świąt :)

w Galerii zdjęć można obejrzeć kilka pamiątkowych zdjęć.
Podziękowania
Poniedziałek, 19 grudnia 2011
Zarząd MKKK serdecznie dziękuje wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowania do IV Gali Sztuk Walk "United Fighting Ostrołęka". Dzięki waszej pomocy bez większych utrudnień mogliśmy przeprowadzić tak wspaniałą imprezę. Na szczególne podziękowania zasługują również nasi przyjaciele z UKS Gladiator na czele z Shihan Wojciechem Dudkowskim. To wasze bezinteresowne poświęcenie po raz kolejny pokazało jak ważne jest dla was słowo przyjaźń. Dziękujemy.
IV Gala Sportów Walk za nami
Sobota, 17 grudnia 2011
16 grudnia odbyła się IV Gala Sztuk Walk w Ostrołęce. Na gali zobaczyć można było wiele emocjonujących pojedynków, między innymi walkę reprezentantki naszego klubu Luizy Karapetyan z bardziej doświadczoną i utytułowaną Martą Lubos z Tarnowskich gór. Lepsza okazała się Luiza która po zaciętej dwurundowej walce oraz dogrywce, odniosła zasłużone zwycięstwo.

Zachęcamy do odwiedzenia Galerii zdjęć w której można obejrzeć zdjęcia z walki Luizy Karapetyan, natomiast nieco niżej lub w dziale Wideo znajduje się filmik pokazujący walkę oraz reakcję po walce, polecamy obejrzeć od początku do końca. W galerii zdjęć również zdjęcia z Walki Patryk Kostrzewa – Konrad GodlewskiPS. Swoją walkę z deską podczas pokazu wygrał również sempai Marian, deska po kontrowersyjnej dogrywce (złe ustawienie deski) musiała ulec po silnym ciosie z hiji sempai Mariana, serdecznie gratuluję. :) :) :) - Jimmy :)

« poprzednie ... 6 7 8 9 10 [ 11 ] 12 13 14 15 ... następne »
 

Copyright 2008 by www.karate.ostroleka.pl
Realizacja: CYBERMEDIA
Miedzyszkolny Klub Kyokushin Karate
07-410 Ostrołeka ul. Gen. Gorbatowa 12/13
NIP 758-232-47-20
BGŻ S.A W Ostrołęce
81 2030 0045 1110 0000 0187 8410