Pokaz MKKK w Przedszkolu nr. 17 w Ostrołęce
Środa, 25 kwietnia 2012
Dnia 25 kwietnia na zaproszenie dyrekcji przedszkola nr. 17 w Ostrołęce przeprowadziliśmy krótkie zajęcia dla dzieci, podczas których tłumaczyliśmy na czym polega prawidłowa rozgrzewka oraz co znaczy etykieta karate SHINKYOKUSHIN. Duże zainteresowanie i entuzjazm małej publiczności wzbudził występ karateków z MKKK sempai Kuby Onyszczuka oraz Jakuba Sagały. Zajęcia prowadził sensei Artur Prusiński, sempai Marian Zając, Luiza Karapetyan i Radosław Salamucha. Do zobaczenia na następnych pokazach. Osu!

Zapraszamy do galerii zdjęć.
XII Ogólnopolski Akedemicki Turniej Karate Kyokushin
Niedziela, 22 kwietnia 2012
Dnia 21 kwietnia w Krakowie odbył się XII Ogólnopolski Akademicki Turniej Karate Kyokushin, na który przybyli studenci z całej Polski. Nasz klub reprezentowała sempai Luiza Karapetyan.

Decyzją organizatorów zrezygnowano z kategorii wagowych, przez co Luiza walczyła z dużo cięższymi zawodniczkami. Różnica wagi dochodziła nawet do 30kg. Po dwóch ciężkich walkach doszła do finału, w którym nie znacznie uległa sempai Annie Rosół 1 kyu z Krakowa, zajmując tym samym drugie miejsce. Dodatkowo nasza zawodniczka jako jedyna została wyróżniona za wytrwałość, odwagę i hart ducha otrzymując puchar od sensei Romana Kęska IV Dan Branch Chief NPO. WKO Shinkyokushinkai.

Zapraszamy do galerii zdjęć.
Otwarte Mistrzostwa Bielan
Środa, 18 kwietnia 2012
W dniu 14 kwietnia w Warszawie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Bielan w Karate, w których udział wzięło blisko 300 zawodników. Ekipę MKKK SHINKYOKUSHIN reprezentowali zawodnicy i zawodniczki z sekcji: Ostrołęka, Maków Mazowiecki , Różan, Goworowo i Kadzidło.
Karatecy zdobyli 15 medali w tym: 4 złote (Piotr Kępisty, Bartosz Jakacki, Kuba Onyszczuk, Wiktor Słowikowski), 6 srebrnych(Karol Damięcki, Kacper Zyśk, Łukasz Prusiński, Paweł Dzwonkowski, Piotr Baranowski, Mateusz Jędrasik), 5 brązowych (Maciej Twardowski, Damian Niedźwiecki, Oliwia Orzołek, Olga Bednarczyk, Dominik Gwara).

Zapraszamy do galerii zdjęć oraz działu Wideo w którym można obejrzeć krótki filmik.
This is Shinkyokushin
Wtorek, 17 kwietnia 2012
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu "This is Shinkyokushin".
Film doskonale ukazuje siłę oraz charakter Karate Kyokushin.
źródło PZKK
Wywiad z Mistrzem Świata Norichika Tsukamoto
Poniedziałek, 02 kwietnia 2012

Wszystkim miłośnikom sztuk walki, a zwłaszcza tym którzy trenują karate Shinkyokushin polecamy lekturę wyjątkowego wywiadu z Mistrzem Świata Norichika Tsukamoto. Którą można przeczytać klikając TUTAJ
Luiza Karapetyan - Mistrzostwa Makroregionu
Środa, 21 marca 2012
Przedstawiamy filmik z poczynań Luizy Karapetyan na Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego w Białej Podlasce, w której zajęła II miejsce w kategorii seniorek do 55kg. Życzymy wytrwałości oraz dalszych sukcesów.

Nowe logo klubowe!
Środa, 14 marca 2012

Przedstawiamy Wam nowe logo klubu.
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego
Poniedziałek, 12 marca 2012
Dnia 10 marca odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego w Białej Podlaskiej organizowane przez PZK. W zawodach uczestniczyli debiutujący w pełnym kontakcie zawodnicy MKKK w składzie: Luiza Karapetyan, Nikol Prusiński, Grzegorz Suchcicki oraz Mateusz Zaniewski. Był to bardzo udany debiut i pierwsze doświadczenie turniejowe naszych zawodników. Najlepszy wynik osiągnęła Luiza Karapetyan zajmując II miejsce w kategorii seniorek do 55kg, przegrywając w finale z sensei Agnieszką Winek II dan, obecną Mistrzynią Polski.

Zapraszamy do galerii zdjęć
I Mistrzostwa Kadzidła w karate
Niedziela, 11 marca 2012
9 marca odbyły się I Mistrzostwa Kadzidła w karate, nad którymi patronat objął wójt gminy Kadzidło Pan Dariusz Łukaszewski. Podczas odbywających się mistrzostw podziękowania od zarządu MKKK otrzymał Adam Ciężar, właściciel firmy Sizer za pomoc w organizacji turnieju i swoją bezinteresowną pomoc we współtworzeniu MKKK od samego początku.

Dziękujemy bardzo rodzicom za przybycie i wspaniały doping, zawodnikom zaś gratulujemy pierwszych sukcesów. Wszyscy zwycięzcy wraz z gratulacjami otrzymali z rąk Pana wójta nagrody rzeczowe.

w Galerii zdjęć można obejrzeć kilka fotografii.
III Seminarium Karate ShinKyokushin - Zapowiedź
Poniedziałek, 05 marca 2012
Przedstawiamy filmik zapowiadający Letnie Seminarium Karate ShinKyokushin, które odbędzie się w Warszawie w dniach 31.08 - 02.09.2012. Na filmiku można zobaczyć znajomą twarz z naszego klubu :)

Zachęcamy do obejrzenia

I Mistrzostwa Ostrołęki w karate
Sobota, 03 marca 2012
3 marca odbyły się I Mistrzostwa Ostrołęki w karate, do walki o puchary i medale stanęło około 60 zawodników i zawodniczek w różnych kategoriach. W mistrzostwach brali udział zawodnicy z kilku Ostrołęckich sekcji prowadzonych przez sensei Artura Prusińskiego. Puchar który ufundował Przewodniczący rady miasta Dariusz Maciak trafił do uczestniczącej w zawodach rodziny Orzołków, Piotra, Iwony, Oliwi i Nadii.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za odwagę oraz dzielnym rodzicom za cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do organizatorów. Osu!

Zapraszamy do Galerii zdjęć w której można obejrzeć pamiątkowe fotografie.
Z "lekkim" opóźnieniem - Mistrzostwa Makowa Mazowieckiego :)
Czwartek, 01 marca 2012
22 grudnia 2011 odbyły się I Mistrzostwa Makowa Mazowieckiego w Karate.
Uczestniczyło w nich 51 zawodników, gratulujemy odwagi a dopingowali niezawodni rodzice...

w Galerii zdjęć można obejrzeć kilka pamiątkowych fotografii.

Ps. Czekamy jeszcze tylko na artykuł z "lekkim" opóźnieniem z kraju kwitnącej wiśni :) Osu! - Jimmy
I Mistrzostwa o Puchar Dyrektora ZS. nr.1 w Goworowie
Środa, 29 lutego 2012
W I Mistrzostwach Karate w Goworowie, które odbyły się 28 lutego wystartowało 40 zawodników w dwóch kategoriach - kumite i kata. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał dyrektor ZS. nr 1 w Goworowie Jacek Dobrzyński, który ciepłym słowem zachęcił wszystkich startujących do rywalizacji fair-play. Sędzią głównym bym sensei Artur Prusiński natomiast bocznymi sempai Marian Zając, Luiza Karapetyan oraz Radosław Salamucha. Puchar Dyrektora ZS. nr 1 w Goworowie zdobyła sempai Katarzyna Ziemek.

Sensei Michał Gibniewski składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania turnieju oraz gratuluje zwycięzcom a tym, którym się nie powiodło życzy wytrwałości w dążeniu do celu. Pamiętajmy nie trzeba zwyciężać by być mistrzem w życiu. Osu!

w Galerii można obejrzeć zdjęcia z turnieju.
Seminarium z shihan Georgi Popowem i sensei Valeri Dmitrovem
Niedziela, 26 lutego 2012
25 lutego w Warszawie 13 osobowa kadra MKKK uczestniczyła w seminarium szkoleniowym, które poprowadził shihan Georgi Popow - Dyrektor techniczny Bułgarskiej federacji Shinkyokushin, Branch Chief Bułgaria oraz sensei Valeri Dimitrov - Multimedalista mistrzostw świata i mistrzostw Europy Shinkyokushin. Seminarium składało się z dwóch treningów które poświęcone były kumite.

Zapraszamy do galerii w której można obejrzeć zdjęcia z seminarium.
„UNDERGROUND FIGHT SHOW IV” w Mrągowie
Wtorek, 21 lutego 2012
18 lutego w Mrągowie w hotelu Gościniec Molo odbyła się gala K-1 „Underground Fight Show IV” w której uczestniczyło dwóch zawodników reprezentujących nasz klub a byli to:
Sempai Mateusz Zaniewski i sempai Marcin Iwanowicz.
Łącznie w całej gali odbyło się trzynaście pojedynków przed zgromadzoną licznie mrągowską publicznością.

Najbardziej efektownie zaprezentował się Mateusz Zaniewski który wygrał swoja walkę już w pierwszej rundzie nokautując przeciwnika. Marcin Iwanowicz zwyciężył natomiast przez poddanie rywala.
Sędzią głównym zawodów był sensei Artur Prusiński, który składa serdeczne podziękowania Zbigniewowi Stodolskiemu za pomoc i miłą współpracę podczas gali. Pierwsze starty w formule K-1 mamy za sobą

W galerii można obejrzeć kilka pamiątkowych zdjęć, natomiast nieco niżej filmik z walki sempai Mateusza.


« poprzednie ... 6 7 8 9 10 [ 11 ] 12 13 14 15 ... następne »
 

Copyright 2008 by www.karate.ostroleka.pl
Realizacja: CYBERMEDIA
Miedzyszkolny Klub Kyokushin Karate
07-410 Ostrołeka ul. Gen. Gorbatowa 12/13
NIP 758-232-47-20
BGŻ S.A W Ostrołęce
81 2030 0045 1110 0000 0187 8410